O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się skupem oraz kasacją aut w Warszawie i okolicach.
Nasz skup aut Warszawa działa legalnie a firma jest zarejestrowana w CEIDG. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój i indywidualne podejście do klienta. Dzięki temu nasz Warszawski skup aut jest w czołówce najlepszych firm skupujących samochody na terenie Warszawy. W porównaniu do innych firm nie ograniczamy się jedynie do granic Warszawy, działamy również w ościennych miejscowościach takich jak Marki, Otwock, Piaseczno, Ząbki, Raszyn i inne.

Dodatkowo skupujemy samochody poleasingowe jako jedna z nielicznych firm zajmujących się skupem samochodów w Warszawie. Skup samochodów w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na poszukiwanie kupców, ogłoszenia czy spotkania z potencjalnymi nabywcami.

Z nami możesz sprzedać auto w kilku krokach

Krok 1
Telefon
Krok 2
Rozmowa
Krok 3
Wstępna wycena
Krok 4
Umów spotkanie
Krok 5
Dojazd do klienta
Krok 6
Finalizacja transakcji jeszcze tego samego dnia

Z nami możesz sprzedać auto w kilku krokach

Krok 1
Telefon
Krok 2
Rozmowa
Krok 3
Wstępna wycena
Krok 4
Umów spotkanie
Krok 5
Dojazd do klienta
Krok 6
Finalizacja transakcji jeszcze tego samego dnia

Dlaczego my?

Dzięki naszej usłudze można sprzedać samochód błyskawicznie i bezproblemowo. Nasz zespół skupuje samochody od osób prywatnych, firm i innych klientów, zapewniając im sprawny proces transakcji i uczciwą wycenę ich pojazdów. Niezależnie od marki, modelu, czy stanu technicznego Twojego auta, chętnie zaoferujemy Ci atrakcyjną ofertę. Oferujemy gotówkę od ręki lub przelew na konto bankowe.

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego samochodu w Warszawie i okolicach, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy dostępni przez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy na naszej stronie. Daj nam szansę udowodnienia, że skup aut w Warszawie może być łatwy, korzystny i bezproblemowy. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali nam w procesie sprzedaży swojego samochodu. Czekamy na Ciebie i Twój pojazd.
obrys auta

Kontakt

Masz samochód do sprzedania? Wypełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

    Scroll to Top
    Call Now Button